Lančani_most_hotel_apartman_smeštaj_u_Budimpešti_i_za_grupe

hotel apartman smeštaj u Budimpešti Glavna stranica
hotel,apartman smeštaj u Budimpešti Kategorije smeštaja našeg hotela

hotel,apartman smeštaj u Budimpešti Opis, 125 fotografije apartmana
hotel,apartman smeštaj u Budimpešti Cenovnik, povoljnosti,doplatak

hotel,apartman smeštaj u Budimpešti Kako nas možete pronaći?
hotel,apartman smeštaj u Budimpešti Korisne informacije ,linkovi

hotel,apartman smeštaj u Budimpešti Naše usluge,naši uslovi za poslovanje

hotel,apartman smeštaj u Budimpešti Provera slobodnih mesta

hotel,apartman smeštaj u Budimpešti Rezervacije bez
   bankovne kartice

hotel,apartman smeštaj u Budimpešti Ponuda za grupe i za
   turistički agenciji

hotel,apartman smeštaj u Budimpešti Preporuka za zaposlenje
hotel,apartman smeštaj u Budimpešti Nekretnine za prodaju

csapatunk

Részletes munkaleirás recepciós-takaritó munkakörre

Takaritás
Vendégfogadás
Kétoldalas magyar-angol párbeszéd
Hétoldalas angol-magyar párbeszéd
Magyar-angol-orosz-német párbeszéd
Vendégre várás
Információ továbbadása
Kaució kérése
Szervezési szempontok
Rendszeres ellenőrzések
Taxi rendelése

Posao ponuda na engleskom

Rad u Budimpesti u City Centre Apartments
Preporuka za zaposlenje !
Posao ponuda sa besplatnom smestajem u Budimpešti

Bezplatno hotel / apartman tražili ?
Da li želite da unapredite svoje znanje jezika ?
Mi vas naučiti englecki, nemacki, poljski... jezik

Pridužite na se!

MUNKALEHETŐSÉG ASSZONYNAK vagy LÁNYNAK
(csak komoly érdekődőket várunk) Tiszta, intelligens,szorgalmas, nagy munkabirású, leinformálható, Ми смо у потрази camo за не-пушач асистент 19-55 god. az újhoz való gyors alkalmazkodási képességgel szerződéses munkaviszonyba min.1-2 hónapra (dákoknak) vagy 1-2 évre. SZÁLLÁST igény esetén ingyenesen biztosítunk.

1.pocao: čišćenje apartmana
, ágynemű mosása , teregetése és a lepedők vasalása. Povremeno primaju gostje, davamje faktura.
Egyműszakos munkarend reggel 8-tól 17 óráig, heti 6 nap. Előny: bentlakás.
Első havi minimális bér 85 000 Ft, második 90 000 Ft. Próbaidő után 90 -92 000 Ft.

2. pocao
Primaju gostje, davamje faktura.
Személyesen valamint telefonon esetleg e-mailben érkező magyar, angol stb. nyelvű érdeklődések, foglalások megválaszolása. Kétműszakos munkarend reggel 8-tól 16.30-ig illetve délután 13.30-tól 22 óráig.
 Alapfokú társalgási szintű angol nyelvtudás elengedhetetlen, de a szükséges 12-16 oldalnyi szöveg megtanulásában segitséget nyújtunk.
Egyéb nyelvek alapfokú ismerete / olasz, francia, német stb./ előny. Povremeno čišćenje apartmana.
Mi zahtevamo depozit 60 000 Ft) na početak rada!
Sučenje vreme 3 meseca, ezalatt min.85 000 Ft havi bér az első hónapra.
Munkakezdés előtt vizsga a munka a honlapunk tartalmából. Ennek eredménye függvényében az első havi minimális munkabér akár 5-10 000 Ft-tal is megemelhető !!
A második és harmadik hónap elején újabb vizsga. Szakmai fejlődés, a munkavégzés szinvonalának emelkedése estén havi 5-12 000 Ft-os fizetésemelés.
Próbaidő utáni fizetés 95-100 000Ft.

Kőműves vagy festő-mázoló
Állásajánlat egy nemdohányzó , józan életű férfi részére (csak komoly érdekődőket várunk) keresünk az újhoz való gyors alkalmazkodási képességgel szerződéses munkaviszonyba min. 1-2-3 hónapra, de akár 1-2 évre is évre. Szállást igény szerint téritésmentesen biztositunk !
Munkakör: lakások karbantartása, vakolat javitások,festés, mázolás, kisebb csempézések, zárak stb. cseréje, házkörüli javitások elvégzése, Kőműves, festő-mázoló alapismeretek, komoly munkavégzési szándék alapkövetelmény ! Kéthónapos betanitási idő. Előny: bentlakás. Próbaidő, betanitási idő alatt min.80 000 Ft az első havi min.85 000 a második havi bér. Munkaidő heti 6 nap naponta 9 óra, vasárnap szabad. Próba idő után kereset: 85 000 - 95 000 Ft, éves prémium 75 000 Ft.

Komoly munkavégzési szándék, erkölcsi bizonyitvány, szakirányú végzettség minimális angol nyelvtudás alapkövetelmény !
Munkakezdéshez 30 000 Ft kaució szükséges.
Egyhónapos betanitási idő.  Próbaidő három hónap, próbaidő idő alatt min.70 000 Ft az első havi, min.75 000 a második havi bér.
Munkaidő heti 6-7 nap naponta este 10-től reggel 6-ig.
Próba idő utáni kereset: 75 000- 80 000 Ft.

Irodánk és a munkavégzés helye :
Budapest,VIII. Szentkirályi utca 5. a 2-es metro Astoria megállójánál , a harmadik épület a Rákóczi úttól . Nyitva tartás : 8 és 22 óra között

Telefon:  tel/üzentrögzitő:+36-1-416 2432, fax: 414 0084
Mobil: +36-30 251 6121  Keresse Szilágyi Andrást, miután eljuttatta szakmai önéletrajzát e-mailben hozzánk !
Telefonügyelet : 8 és 22 óra közt
E-mail cim:
andras.sz@digikabel.hu és kolarz62@gmail.com
levelezési cim  és az ingyenes szállás cime :
H-1158 Budapest, Bezsilla Nándor utca 64. http://citycentreapartments.hu

City Centre Apartments kellemes munkavégzést és sok borravalót  kiván !

City Centre Apartments Budimpešta- Budapest-  kkt. želi dobrodošlicu kako pojedincima tako i gostima koji pristižu u grupama.

Apartmanhotel u centru grada Budimpešta, smještaj, letovanje,ljetovanje, apartmani,hotel u Budimpesti

Glavna stranica

© Copyright 2002-2016 - City Centre Apartments kkt. Jeftin hotelski smeštaj u centru Budimpešti.
Dobar, čist apartman hotel i za grupe